
Опора кульова VW T4 передн. вісь, верхн. (Вир-во Febi)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900675241
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова VW T4 передн. вісь, верхн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10577, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 52x160x80мм., орієнтовна вага - 0,63000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 10577 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 17.9 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | Зі стопорним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63000 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
