
Опора кульова VW (Вир-во Febi)
1 160 ₴
- В наявності
- Код: 6900675244
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова VW (Вир-во Febi)
Номер деталі 2220, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x160x115мм., орієнтовна вага - 1,56300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2220 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.56300 кг |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴
