
Опора кульова AUDI A2, A3, SEAT TOLEDO II, VW BORA, GOLF IV 96-10 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
490 ₴
- В наявності
- Код: 6900675251
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова AUDI A2, A3, SEAT TOLEDO II, VW BORA, GOLF IV 96-10 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12660, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,42000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12660 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Розмір конуса | 15 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Нижня |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
