
Накінечник тяги керма. FIAT DUCATO (94-), PEUGEOT BOXER (96-) зовн. (Вир-во Febi)
630 ₴
- В наявності
- Код: 6900675255
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. FIAT DUCATO (94-), PEUGEOT BOXER (96-) зовн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 11281, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,53500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11281 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53500 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
