
Опора кульова MAZDA 323 III-V, MX-3 87-98 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
750 ₴
- В наявності
- Код: 6900675262
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MAZDA 323 III-V, MX-3 87-98 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 14167, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x160x80мм., орієнтовна вага - 0,85000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14167 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-3, 323 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
