
Опора кульова HONDA ACCORD VI 98-03 перед. міст верх (Вир-во FEBI)
660 ₴
- В наявності
- Код: 6900675264
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова HONDA ACCORD VI 98-03 перед. міст верх (Вир-во FEBI)
Номер деталі 26276, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x90x45мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26276 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 12.9 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
