
Опора кульова MB VITO (Вир-во Febi)
780 ₴
- В наявності
- Код: 6900675267
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MB VITO (Вир-во Febi)
Номер деталі 19562, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x130x115мм., орієнтовна вага - 0,93000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19562 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 115 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.93000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
