
Опора кульова VW T4 передн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
750 ₴
- В наявності
- Код: 6900675268
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова VW T4 передн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
Номер деталі 18740, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,53400кг.
Примечание: 70-T-2-000 001->.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18740 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 20.35 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З контргайкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53400 кг |
| Марка | VW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
