
Подушка опори двигун. VW PASSAT (-88), AUDI 80 (-92) ліва, права (вир-во FEBI)
450 ₴
- В наявності
- Код: 6900675276
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка опори двигун. VW PASSAT (-88), AUDI 80 (-92) ліва, права (вир-во FEBI)
Номер деталі 2680, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x90мм., орієнтовна вага - 0,52000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2680 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
