
Подушка опори двигун. VW GOLF, JETTA II-III (-92), PASSAT III (-97) права задн. (вир-во FEBI)
750 ₴
- В наявності
- Код: 6900675277
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка опори двигун. VW GOLF, JETTA II-III (-92), PASSAT III (-97) права задн. (вир-во FEBI)
Номер деталі 2753, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x180x120мм., орієнтовна вага - 1,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2753 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.22000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
