
Подушка КПП AUDI 100,A6 (-97) задн. ліва (вир-во FEBI)
700 ₴
- В наявності
- Код: 6900675281
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка КПП AUDI 100,A6 (-97) задн. ліва (вир-во FEBI)
Номер деталі 10016, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,69000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10016 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
