
Сайлентблок важеля FORD MONDEO I-II 93-00 перед. міст (Вир-во FEBI)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900675288
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD MONDEO I-II 93-00 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 1311, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,16500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1311 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16500 кг |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
