
Сайлентблок важеля FORD SIERRA, SCORPIO (-95) передн. вісь, зовніш. (Вир-во Febi)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6900675292
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD SIERRA, SCORPIO (-95) передн. вісь, зовніш. (Вир-во Febi)
Номер деталі 6172, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x20мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6172 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
