
Сайлентблок важеля VW SHARAN (96-) передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
380 ₴
- В наявності
- Код: 6900675294
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW SHARAN (96-) передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10021, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x55мм., орієнтовна вага - 0,18500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10021 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
