
Сайлентблок важеля OPEL VECTRA A, ASTRA F передн. вісь (Вир-во Febi)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6900675297
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля OPEL VECTRA A, ASTRA F передн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 1838, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 43x43x60мм., орієнтовна вага - 0,13100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1838 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13100 кг |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
