
Сайлентблок балки OPEL OMEGA B задн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
880 ₴
- В наявності
- Код: 6900675298
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки OPEL OMEGA B задн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 14549, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x80мм., орієнтовна вага - 0,71000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14549 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴
