Сайлентблок важеля VW CADDY передн. вісь, нижня. внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 6559, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x60x50мм., орієнтовна вага - 0,11900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6559 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11900 кг |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

