
Сайлентблок важеля AUDI 100/A6 (91-97) передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900675307
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI 100/A6 (91-97) передн. вісь, внутр. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10800, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x55x50мм., орієнтовна вага - 0,23500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10800 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр зовнішній | 26 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
