
Сайлентблок балки AUDI A4 94- задн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
780 ₴
- В наявності
- Код: 6900675308
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки AUDI A4 94- задн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
Номер деталі 14154, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x105x70мм., орієнтовна вага - 0,33000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14154 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр зовнішній | 56.4 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴
