
Сайлентблок важеля CITROEN JUMPER, PEUGEOT BOXER передн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6900675309
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN JUMPER, PEUGEOT BOXER передн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
Номер деталі 21613, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21613 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 25 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
