
Сайлентблок важеля CITROEN C4, PEUGEOT 307 передн. вісь, верхн. (Вир-во Febi)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6900675312
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN C4, PEUGEOT 307 передн. вісь, верхн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 18179, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,26000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18179 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 63 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, 307, 308, 206, Berlingo, RCZ, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
