
Тяга стабілізатора BMW 3(E30-E36) 82-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
630 ₴
- В наявності
- Код: 6900675314
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора BMW 3(E30-E36) 82-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 4220, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x100x30мм., орієнтовна вага - 0,33000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4220 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.33000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
