
Тяга стаб. BMW задн. (Вир-во Febi)
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 6900675319
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. BMW задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 5747, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x90x40мм., орієнтовна вага - 0,38700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5747 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38700 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴
