
Тяга стаб. MB задн. (Вир-во Febi)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900675320
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. MB задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 2891, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x230x35мм., орієнтовна вага - 0,13400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2891 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13400 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
