
Тяга стаб. FORD задн. (Вир-во Febi)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6900675325
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. FORD задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 23051, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25x120x25мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 23051 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
