
Тяга стабілізатора OPEL ASTRA F, VECTRA A 88-02 перед. міст (Вир-во FEBI)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900675327
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тяга стабілізатора OPEL ASTRA F, VECTRA A 88-02 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 10516, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x100x40мм., орієнтовна вага - 0,18600кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10516 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18600 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
