
Тяга стабілізатора OPEL OMEGA A, B 86-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
560 ₴
- В наявності
- Код: 6900675328
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора OPEL OMEGA A, B 86-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3883, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x260x40мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3883 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
