Тяга стаб. SAAB задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22379, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x380x30мм., орієнтовна вага - 0,44000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22379 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 355 мм |
| Висота | 30 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, Croma, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.44000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

