
Тяга стаб. AUDI передн. міст (Вир-во Febi)
490 ₴
- В наявності
- Код: 6900675335
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. AUDI передн. міст (Вир-во Febi)
Номер деталі 18264, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x145x45мм., орієнтовна вага - 0,16800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18264 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 105 мм |
| Висота | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.16800 кг |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
