
Тяга стаб. VW PASSAT передн. лев. (Вир-во Febi)
620 ₴
- В наявності
- Код: 6900675336
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. VW PASSAT передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 17216, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x130x30мм., орієнтовна вага - 0,22100кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17216 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22100 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
