
Тяга стабілізатора ALFA ROMEO 145, 155, LANCIA DEDRA, THEMA 84- перед. міст (Вир-во FEBI)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900675339
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора ALFA ROMEO 145, 155, LANCIA DEDRA, THEMA 84- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12061, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x110x30мм., орієнтовна вага - 0,15800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12061 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Brava, Bravo, Tipo, Coupe, 145, 146, 155, Tempra, Dedra, Delta, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15800 кг |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
