Тяга стаб. PEUGEOT 605/607 задн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 19067, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x40мм., орієнтовна вага - 0,32200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19067 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 605, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32200 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

