Тяга стаб. CITROEN передн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 11423, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x335x40мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11423 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, 306, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Ширина | 335 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

