Тяга стаб. MB VITO передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 17207, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x285x35мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17207 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 35 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

