
Тяга стаб. VW T4 передн. вісь (Вир-во Febi)
540 ₴
- В наявності
- Код: 6900675352
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. VW T4 передн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 18984, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x150x35мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Примечание: диам. внутр. 23мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18984 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
