Тяга керма. MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 11958, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 143x265x75мм., орієнтовна вага - 0,61500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 11958 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 143 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61500 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴

