
Тяга керма. FORD (Вир-во Febi)
840 ₴
- В наявності
- Код: 6900675365
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. FORD (Вир-во Febi)
Номер деталі 10160, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x505x90мм., орієнтовна вага - 1,01500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10160 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.01500 кг |
| Ширина | 505 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴
