
Тяга керма. OPEL передн. лев. (Вир-во Febi)
1 730 ₴
- В наявності
- Код: 6900675371
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. OPEL передн. лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 1852, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x420x80мм., орієнтовна вага - 1,21000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1852 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.21000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴
