Тяга керма. OPEL (Вир-во Febi)
Номер деталі 19545, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 0,64000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 19545 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Combo |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64000 кг |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

