
Тяга керма. CITROEN (Вир-во Febi)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900675382
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. CITROEN (Вир-во Febi)
Номер деталі 17766, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x420x80мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17766 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | ZX, Xsara, Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
