Рульова тяга MERCEDES VITO, V-CLASS 96-03 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12195, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x430x85мм., орієнтовна вага - 0,92000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12195 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

