
Тяга керма. VW T4 (Вир-во Febi)
750 ₴
- В наявності
- Код: 6900675386
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга керма. VW T4 (Вир-во Febi)
Номер деталі 32157, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x60мм., орієнтовна вага - 0,78000кг.
Примечание: Chass. 70-T-200 000->.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32157 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.78000 кг |
| Марка | VW |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
