
Пильовик ШРУС зовніш. VW,SEAT (вир-во FEBI)
540 ₴
- В наявності
- Код: 6900675390
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС зовніш. VW,SEAT (вир-во FEBI)
Номер деталі 3595, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,31600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3595 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31600 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
