
Пильовик ШРУС зовніш. VW,AUDI (вир-во FEBI)
560 ₴
- В наявності
- Код: 6900675391
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС зовніш. VW,AUDI (вир-во FEBI)
Номер деталі 3629, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x110x110мм., орієнтовна вага - 0,37000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3629 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴
