
Важіль підвіски MB W124, W201, W202 (82-) (Вир-во Febi)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 6900675393
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски MB W124, W201, W202 (82-) (Вир-во Febi)
Номер деталі 5218, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x380x65мм., орієнтовна вага - 0,66000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5218 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴
