
Важіль MERCEDES S-CLASS(W140) 91-98 перед. міст зліва верх (Вир-во FEBI)
3 800 ₴
- В наявності
- Код: 6900675401
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль MERCEDES S-CLASS(W140) 91-98 перед. міст зліва верх (Вир-во FEBI)
Номер деталі 14227, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x280x80мм., орієнтовна вага - 2,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14227 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Лівий |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.20000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴
