
Важіль MERCEDES S-CLASS(W140) 91-98 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
3 790 ₴
- В наявності
- Код: 6900675402
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль MERCEDES S-CLASS(W140) 91-98 перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
Номер деталі 14226, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 280x280x80мм., орієнтовна вага - 2,21500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14226 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.21500 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 790 ₴
