
Сайлентблок OPEL KADETT E, ASCONA C, VECTRA A задн. вісь (Вир-во Febi)
450 ₴
- В наявності
- Код: 6900675411
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок OPEL KADETT E, ASCONA C, VECTRA A задн. вісь (Вир-во Febi)
Номер деталі 4306, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x70x50мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4306 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
