Підшипник маточини AUDI A6 задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 5386, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x60мм., орієнтовна вага - 0,29700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5386 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.29700 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴

