Подушка двигуна спереду праворуч Opel (вир-во FEBI)
Номер деталі 5127, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x70мм., орієнтовна вага - 0,68000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5127 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.68000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴

